Neymar w Realu Madryt? Brazylijczyk nie wyklucza takiego scenariusza

Pomimo faktu, że Neymar grał w Barcelonie, a prywatnie przyjaźni się z Leo Messim, nie wykluczył scenariusza, w którym będzie grał w koszulce z herbem Realu Madryt. Brazylijczyk w jednym z wywiadów potwierdził, że jest to możliwe.
Zobacz wideo

Już od dawno mówi się o możliwym odejściu Neymara z PSG. Brazylijczyk miał wrócić do Hiszpanii, jednak oprócz opcji powrotu do Barcelony, ma mieć okazję na przejście do Realu Madryt. Nie zmienia tego fakt, że zawodnik jest przyjacielem Leo Messiego, który podkreślał, że chciałby uniknąć sytuacji, w której obydwaj staną na przeciw siebie.

Plotki podsycił sam zainteresowany, który w ostatniej rozmowie przyznał, że nie wyklucza takiego scenariusza w przyszłości. - Czy chciałbym grać dla Realu? To jeden z największych klubów na świecie. Każdy piłkarz łączony z Realem czuje się dodatkowo zmotywowany - powiedział Neymar w rozmowie z Globo TV. - Czuję się jednak szczęśliwy w Paryżu, jest mi tu naprawdę dobrze, ale kto wie, co przyniesie przyszłość. Życie piłkarze płynie bardzo szybko. Rzeczy czasem się dzieją w niespodziewanym momencie, nikt nie wie, co przyniesie przyszłość.

Neymar podkreślił, że głównym celem była dla niego gra na Camp Nou. - Moim celem była gra dla Barcelony, to było moje marzenia i, jak wszyscy wiedzą, spełniłem je - powiedział. - To zawsze było moje marzenie, to coś o czym mówiłem od dziecka i dokonałem tego. Czuję się spełniony - podkreślił piłkarz PSG. - Nie czuję się wabiony przez nikogo, nie chcę opuszczać Paryża, ale nikt nie wie, co wydarzy się w ciągu najbliższych trzech miesięcy - zakończył Neymar.

Więcej o: