Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wielki talent może dołączyć do Barcelony. "Rozmawiałem z nim"

Matthijs de Ligt, jeden z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia, chciałby zostać nowym piłkarzem Barcelony. Plany 19-letniego obrońcy zdradził Andre Onana, klubowy kolega de Ligta z Ajaksu Amsterdam.
Zobacz wideo

Video pochodzi z serwisu VOD

- Rozmawiałem z de Ligtem. Chciałby dołączyć do Frenkiego de Jonga i zagrać w Barcelonie - przyznał Andre Onana po przegranym meczu Ligi Mistrzów z Realem Madryt 1:2. Holenderski klub przegrał na własnym stadionie z obrońcą tytułu, ale zaprezentował się ze znakomitej strony. - Wynik nie jest sprawiedliwy. Nie boimy się Realu. Do Madrytu pojedziemy po awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów - przyznał Onana cytowany przez Mundo Deportivo.

Matthijs de Ligt to jeden z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia na świecie. O jego transfer zabiegają największe europejskie kluby. Wśród nich są m.in.: Chelsea, Manchester United, FC Barcelona czy Juventus. Jego kontrakt z Ajaksem Amsterdam wygasa w czerwcu 2021 roku. Portal Transfermarkt.de wycenia 19-letniego Holendra na 65 milionów euro. Barcelona niedawno zapewniła sobie usługi Frenkiego de Jonga. Pomocnik przyjdzie z Ajaksu latem za 86 mln euro!