Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

FC Barcelona zagra z Realem Madryt w specjalnych koszulkach

FC Barcelona, w ramach akcji marketingowej, z okazji chińskiego nowego roku, zagra w półfinale Pucharu Króla z Realem Madryt w specjalnie przygotowanych koszulkach. Nazwiska zawodników zostaną przetłumaczone na język chiński.
Zobacz wideo

FC Barcelona od kilku lat przygotowuje niespodzianki z okazji obchodów chińskiego nowego roku, który przypada na 5. lutego. Wcześniej zdarzało się, że dzieci wyprowadzające zawodników na murawę były ubrane w specjalne koszulki, z nadrukowanymi życzeniami w języku chińskim. W tym roku, w meczu półfinałowym Pucharu Króla z Realem Madryt, piłkarze zagrają w specjalnie przygotowanych koszulkach, na których ich nazwiska zostaną przetłumaczone na język chiński. 

W poniedziałek piłkarzy FC Barcelony nagrali także specjalne życzenia z tej okazji. W nagraniu udział wzięli m.in. Lionel Messi i Gerard Pique. Na stronie internetowej klubu zapowiedziano już, że tak przygotowane koszulki trafią do sprzedaży w oficjalnym klubowym sklepie. Mecz z Realem Madryt rozpocznie się w środę o 21:00.

Mecz Barcelona - Real Madryt w TV! Prawa kupione w ostatniej chwili. O której i gdzie transmisja?

Wbrew pierwotnym obawom i zapowiedziom, mecz półfinału Pucharu Króla pomiędzy FC Barceloną i Realem Madryt będzie transmitowany w telewizji. Dzień przed hitowym starciem prawa do pokazywania rozgrywek kupiła stacja Eleven Sports.