PSG chce się zemścić na Barcelonie. Planuje podkupić jej gwiazdę

PSG jest wściekłe po tym, jak przegrało rywalizację o Frenkiego de Jonga. Młody piłkarz trafił do FC Barcelony, ale PSG może teraz kupić... Philipe Coutinho, który zawodzi w drużynie Blaugrany.
Zobacz wideo

Dziennikarz Daniel Ricolo z Radia RMC twierdzi, że PSG jest bardzo rozczarowane tym, że FC Barcelona pozyskała pomocnika Frenkiego de Jonga z Ajaxu. Francuski klub liczył na transfer młodego zawodnika, ale ten wolał grę u boku Leo Messiego i spółki. Hiszpańskie media podają, że transfer zawodnika kosztował około 90 milionów euro

Coutinho trafi do PSG?

Dziennikarz dodaje jednak, że PSG może zemścić się na FC Barcelonie. Ich celem transferowym stał się bowiem Philipe Coutinho. Brazylijczyk w ostatnich tygodniach mocno zawodzi. Jego sytuacja pogarsza się z każdym kolejnym miesiącem, a zawodnik kosztował grubo ponad 100 milionów euro. Dodatkowo jego umowa wygasa dopiero w 2023 roku. Wydaje się zatem, że PSG mogłoby liczyć na obniżenie klauzuli transferowej, która wynosi obecnie 400 milionów euro. 

- Mamy dużo kandydatów do gry w środku, a tylko trzy miejsce do zapełnienia. Trudno jest wejść na boisko, gdy zazwyczaj nie grasz. Brakuje ci pewności siebie i rytmu, ale myślę, że Philippe pomoże nam jeszcze w tym sezonie - mówił Sergio Busquets, który odnosił się do ewentualnych plotek na temat zawodnika. 

Więcej o: