Eden Hazard porozumiał się z nowym klubem. 5-letni kontrakt dla reprezentanta Belgii

Eden Hazard porozumiał się z Realem Madryt w sprawie indywidualnego kontraktu - poinformowali hiszpańscy dziennikarze w programie "El Chiringuito". Belg ma otrzymać pięcioletni kontrakt i zarabiać 13 milionów euro rocznie.
Zobacz wideo

Eden Hazard chce dołączyć do Realu Madryt. Reprezentant Belgii domagał się transferu już po mistrzostwach świata w Rosji, ale hiszpański klub nie był w stanie wykupić piłkarza z Chelsea. Londyński klub żądał za Hazarda gigantycznych pieniędzy, a Florentino Perez nie chciał zapłacić za Belga prawie 200 milionów euro. Teraz temat powraca. Hiszpańscy dziennikarze poinformowali w programie "El Chiringuito", że Eden Hazard porozumiał się z Realem Madryt w sprawie indywidualnego kontraktu. Ma otrzymać pięcioletni kontrakt i zarabiać 13 milionów euro rocznie.

Do finalizacji transferu brakuje jednak porozumienia na linii Real Madryt - Chelsea. Nieoficjalnie mówi się, że władze Chelsea nie oczekują już 200 milionów euro. Zadowoli je 100 milionów euro plus bonusy. Real Madryt jest w stanie spełnić oczekiwania londyńczyków. - Real Madryt? Dlaczego nie - wyznał niedawno Hazard w rozmowie z "France Football".

Kontrakt Hazarda z Chelsea wygasa w czerwcu 2020 roku. Reprezentant Belgii gra w Londynie od lipca 2012 roku. W 328 meczach strzelił 101 goli i miał 85 asyst. W tym sezonie zagrał w 28 spotkaniach, zdobył 12 bramek i miał 10 asyst.

Więcej o: