Real Madryt pyta o Harry'ego Kane'a. Tottenham Hotspur podał cenę. Kosmos

Real Madryt jest zainteresowany sprowadzeniem Harry'ego Kane'a. Przed świętami przedstawiciele "Królewskich" dowiedzieli się od Tottenhamu Hotspur, że jego sprowadzenie kosztowałoby 350 mln euro!
Zobacz wideo

Real Madryt poszukuje napastnika. Harry Kane wydaje się najlepszym wyborem przede wszystkim ze względu na wiek - dopiero niedługo skończy 26 lat. Za to Robert Lewandowski ma 30 lat, a Edinson Cavani 32 lata. Jak informuje "AS" przed świętami jeden z działaczy Realu zwrócił się do Tottenhamu Hotspur z prośbą o podanie ceny wyjściowej. 350 mln euro - taka kwota padła. Ma ona na celu odstraszenie "Królewskich"; obecny transferowy rekord świata wynosi 222 mln euro, jakie PSG zapłaciło Barcelonie za Neymara. 

Real Madryt wie, jak się negocjuje z Tottenhamem

Daniel Levy, prezes Tottenhamu, jest znany z twardego negocjowania. Real o tym doskonale wie, bo od "Kogutów" kupował Lukę Modricia i Garetha Bale'a, który kosztował ok. 100 mln euro. Real pytał też o cenę za Christiana Eriksena i wynosi ona 250 mln euro. Tottenhamowi nie zależy na oddawaniu swoich gwiazd, bo drużyna walczy o najwyższe cele, a w dodatku w tym roku odda do użytku nowy stadion.

Więcej o: