Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

La Liga. Duży problem Realu Madryt. Gwiazda klubu kontuzjowana

Jak informuje dziennik "Marca", Gareth Bale przeszedł w piątek badanie lewej łydki, które wykazało naderwanie mięśnia. Piłkarz będzie musiał pauzować przez dwa tygodnie. To już trzeci kontuzjowany, ofensywny zawodnik Realu.
Zobacz wideo

Real Madryt zremisował ostatnio mecz z Villareal 2:2, ale nie jest to główny problem Santiago Solariego. W tym spotkaniu kontuzji nabawił się także Gareth Bale, który będzie musiał pauzować przez najbliższe dwa tygodnie. W piątek Walijczyk przeszedł badanie lewej łydki, które wykazało naderwanie mięśnia płaszczkowatego. Przez najbliższe 10-14 dni piłkarz będzie poddawany zabiegom, które mają przywrócić jego pełną sprawność. 

Bale opuści cztery mecze

Kontuzja oznacza, że Bale opuści mecze z Realem Sociedad i Betisem w La Lidze oraz dwumecz z Leganés w Pucharze Króla. Wydaje się również, że jest to spory problem dla Solariego, bo Bale jest już trzecim kontuzjowanym ofensywnym piłkarzem Królewskich. 

Gareth Bale przeszedł rano badania lewej łydki, podała MARCA. Chociaż klub na ten moment nie opublikował ich wyników, to dziennik twierdzi, że Walijczyk doznał naderwania mięśnia I stopnia i będzie niedostępny dla trenerów przez najbliższych 10-15 dni. Przez najbliższe dwa tygodnie pauzować będą także Marco Asensio i Mariano, dlatego trener będzie miał bardzo ograniczone pole manewru. Właśnie dlatego z pierwszą drużyną trenuje ostatnio młody Cristo z Castilli. Piłkarz może dostać szansę w starciach Pucharu Króla.