Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Real Madryt znalazł następcę Luki Modricia? Walka z Barceloną

Real Madryt zastanawia się nad sprowadzeniem Nabila Fekira - informuje "Marca". Francuza obserwuje również Barcelona, choć nie jest jej głównym celem transferowym.
Zobacz wideo

Kontrakt Nabila Fekira z Olympique Lyon wygasa latem 2020 roku i władze francuskiego klubu coraz mocniej się martwią, że nie zostanie przedłużony. Fekir już latem miał odejść do Liverpoolu - transfer upadł na ostatniej prostej - i nic nie wskazuje na to, by miał podpisać nową umowę. Z tego względu niewykluczony jest jego transfer już zimą lub latem 2019 roku. W tym sezonie w 16 meczach strzelił sześć goli i zaliczył cztery asysty.

Real Madryt szuka następcy Modricia

Real Madryt poważnie zastanawia się nad jego sprowadzeniem, widząc w nim zawodnika, który mógłby grać w podobnej roli co Luka Modrić - choć Fekir jest nieco bardziej ofensywnym piłkarzem. Barcelona również obserwuje Fekira, ale jak na razie myśli o sprowadzeniu Frenkiego de Jonga z Ajaksu. Co ciekawe, Barcelona zagra z Lyonem w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Real Madryt prowadzi również rozmowy w sprawie sprowadzenia Exequiela Palaciosa z River Plate, ale utknęły one w martwym punkcie. Jak pisze "Marca" z każdym mijającym dniem szanse na osiągnięcie porozumienia maleją.

Ikona Sportu 2018 czytelników Sport.pl to:
Adam Bielecki i Denis Urubko
9%
Bartosz Kurek
25%
Michał Kubiak
5%
Vital Heynen
3%
Kamil Stoch
17%
Stefan Horngacher
3%
Robert Lewandowski
4%
Robert Kubica
13%
Andrzej Bargiel
3%
Justyna Święty-Ersetic
5%
Michał Haratyk
0%
Adam Kszczot
2%
Wojciech Nowicki
0%
Anita Włodarczyk
3%
A. Kobus-Zawojska, M. Springwald, M. Wieliczko i K. Zillmann
0%
Reprezentacja Polski w amp futbolu
8%