Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Neymar dostał ostrzeżenie od legendy. Nie powinien wracać do Barcelony?

- Neymar nie powinien wracać do Barcelony. W PSG ma doskonałe warunki i wiele do osiągnięcia - przyznał legendarny Cafu, dwukrotny zdobywca mistrzostwa świata z reprezentacją Brazylii.

- Neymar nie powinien wracać do Barcelony. Osiągnął tam wiele sukcesów, ale w pewnym momencie zdecydował, że chce poszukać nowych wyzwań. I myślę, że w PSG może osiągnąć jeszcze wiele - przyznał Cafu, cytowany przez "Daily Mail". Legendarny Brazylijczyk odniósł się w ten sposób do pytania o marzenie gwiazdy mistrzów Francji, którym jest zdobycie Ligi Mistrzów.

Neymar chce wrócić do Barcelony

Wątpliwe jednak, by Neymar słowa byłego reprezentanta Brazylii wziął do siebie. Od dłuższego czasu w mediach pojawiają się bowiem informacje, że piłkarz chce odejść z PSG i wrócić do Hiszpanii. Poza zainteresowaniem Barcelony, zawodnika chciałby także Real Madryt. 26-latek - zdaniem hiszpańskich dziennikarzy - na pierwszym miejscu stawia jednak swoją byłą drużynę.

"Mundo Deportivo" dodaje, że Neymar i jego ojciec są gotowi do rozpoczęcia rozmów z władzami Barcelony. Obaj panowie mają też być gotowi do naciskania na PSG, by to wydało zgodę na powrót zawodnika na Camp Nou.

Więcej o: