Barcelona przegrywała do 87. minuty, ale uratowała zwycięstwo

FC Barcelona tydzień temu pokonała Real Madryt w El Clasico aż 5:1. Teraz po męczarniach wygrała Rayo Vallecano 3:2, choć przegrywała do 87. minuty!

Barcelona bardzo dobrze rozpoczęła to spotkanie. Jordi Alba dograł piłkę z lewej strony do Luisa Suareza, który z bliskiej odległości otworzył wynik spotkania.

Potem jednak do głosu doszło Rayo. W 31. minucie Raul de Tomas strzelił tuż obok słupka, ale cztery minuty później Jose Pozo był znacznie skuteczniejszy. Barcelona mogła odzyskać prowadzenie jeszcze przed przerwą, ale Luis Suarez trafił w słupek.

Barcelona straci piłkarza? Żałuje transferu i chce odejść

Niedługo po przerwie Rayo zmarnowało "setkę", jednak w 57. minucie de Tomas trafił w słupek, a piłkę do bramki wbił Alvaro Garcia.

W końcówce bardzo aktywny był Luis Suarez, a do wyrównania na trzy minuty przed końcem doprowadził rezerwowy Ousmane Dembele. W 90. minucie nokautujący cios zadał Suarez.