Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Real Madryt odbył spotkanie kryzysowe z kibicami. Są wściekli na Sergio Ramosa

Real Madryt znajduje się w fatalnej sytuacji. Władze klubu zorganizowały spotkanie kryzysowe z kibicami, którzy są niezadowoleni z wypowiedzi Sergio Ramosa i planowali protest.

Real Madryt zwolnił trenera Julena Lopeteguiego po niedzielnej porażce z Barceloną aż 1:5. Po spotkaniu Casemiro powiedział, że ten wynik jest "odzwierciedleniem sezonu" Realu. Brazylijczyk został jednak skrytykowany przez Ramosa, według którego te słowa były nie na miejscu.

Grupa kibiców "Grada de Animacion" jest wściekła na Ramosa i planowała go wygwizdać podczas najbliższego meczu - informowało Cadena Ser.

Real Madryt ma nowego kandydata numer jeden na trenera

Z tego względu Real zorganizował specjalne spotkanie. Działacze obawiali się, że jakikolwiek protest tej grupy mógłby sprawić, że również inni kibice zaczęliby głośno wyrażać swoje niezadowolenie. Dwóch przedstawicieli "Grady" spotkało się z przedstawicielami Realu.

Komunikat klubu brzmiał następująco: - Ten zespół wygrał Ligę Mistrzów. Teraz, gdy sytuacja jest zła, potrzebujemy waszego wsparcia bardziej niż zwykle. Cisza nie jest rozwiązaniem.

Grupa kibiców szuka teraz nowego sposobu na wyrażenie swojego niezadowolenia. 

Real Madryt chce pozyskać byłego piłkarza Barcelony