Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Real Madryt ma nowego kandydata numer jeden na trenera

Real Madryt ma kolejnego kandydata na stanowisko nowego trenera. To Roberto Martinez, selekcjoner reprezentacji Belgii.

Real Madryt w poniedziałek zwolnił Julena Lopeteguiego ze względu na katastrofalne wyniki w tym sezonie. Klub zajmuje dopiero dziewiąte miejsce w La Lidze po dziesięciu kolejkach, w weekend przegrał z Barceloną aż 1:5.

Tymczasowym trenerem został Santiago Solari, dotychczasowy trener rezerw. Wydawało się, że zastąpi go Antonio Conte, ale rozmowy Realu z włoskim szkoleniowcem nie przyniosły skutku.

Real Madryt ubezpieczył się na wypadek zwolnienia Julena Lopeteguiego

Z tego względu Real interesuje się teraz Martinezem. Rzecznik prasowy belgijskiej federacji piłkarskiej stwierdził, że na razie nikt nie zwracał się do Belgów w tej sprawie, ale jednocześnie wszelkie rozmowy bez uprzedzenia tamtejszej federacji nie będą tolerowane. Real jednak w ten sposób przekonał Lopeteguiego, uzgodnił warunki kontraktu za plecami hiszpańskiej federacji tuż przed mistrzostwami świata w Rosji. Jednak według radia SER oraz "A Boli" Belgowie nie będą robić problemów Martinezowi, jeśli ten będzie chciał odejść.

Real Madryt ma problemy ze znalezieniem nowego trenera. Kolejny kandydat odmówił

Roberto Martinez z reprezentacją Belgii zajął trzecie miejsce na mundialu. Obecnie Belgia jest liderem rankingu FIFA. Tuż przed mistrzostwami świata przedłużył kontrakt o dwa lata, ale niewykluczone, że gdyby Real złożył mu ofertę, przyjąłby ją. W przeszłości prowadził Wigan oraz Everton.

Real Madryt chce pozyskać byłego piłkarza Barcelony