Niezwykła cieszynka w lidze chilijskiej. Piłkarz oświadczył się po strzeleniu gola [WIDEO]

Jeden z piłkarzy zespołu Antofagasta, Eduard Bello, oświadczył się swojej partnerce. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że zrobił to w trakcie meczu ligi chilijskiej, tuż po tym, jak wpisał się na listę strzelców.

Była 2. minuta wyjazdowego spotkania Antofagasty z Evertonem. Bello pokonał Christophera Toselliego, ale zamiast wspólnie cieszyć się z drużyną, pobiegł w kierunku trybun. Tam znalazł swoją dziewczynę, uklęknął przed nią i poprosił ją o rękę.

>> Gerard Pique nagrodzony za swoje zachowanie podczas meczu z Realem Madryt

Zachowanie zawodnika zarejestrowały kamery, a wideo z całej sytuacji pojawiło się w internecie. Filmik szybko zyskał na popularności i zebrał kilkaset udostępnień na całym świecie.

>> Piotr Zieliński wciąż bez nowej umowy. Napoli chce wysokiej kwoty odstępnego

Wenezuelski obrońca za oświadczyny kary jednak nie uniknął, bo tuż po powrocie na murawę sędzia pokazał mu żółtą kartkę.

Bello strzelił jeszcze jednego gola, pokonując bramkarza rywali w doliczonym czasie pierwszej połowy, ale to i tak nie pomogło jego drużynie, która ostatecznie przegrała 2:3.