Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Onda Cero: Julen Lopetegui poprowadził ostatni trening w Realu Madryt

Julen Lopetegui poprowadził poniedziałkowy trening Realu Madryt, który w niedzielę przegrał 1:5 z Barceloną. Dziennikarze stacji radiowej twierdzą, że prawdopodobnie były to ostatnie zajęcia Królewskich prowadzone przez 52-latka. Co ciekawe, Lopetegui pożegnał się z piłkarzami już w niedzielę.

Sytuacja Lopeteguia w Realu, który fatalnie rozpoczął sezon, bardzo trudna była już przed niedzielnym spotkaniem z Barceloną. Wysoka porażka prawdopodobnie przesądziła o tym, że były selekcjoner reprezentacji Hiszpanii zostanie zwolniony. Jak twierdzą dziennikarze "Onda Cero", 52-latek w poniedziałek poprowadził ostatni trening Realu.

>> Onda Cero: Julen Lopetegui zostanie zwolniony. Antonio Conte następcą

Pożegnanie z piłkarzami

Dziennik "Marca" dodaje, że Lopeteguj pożegnał się już ze swoimi zawodnikami, którym podziękował za 4,5 miesiąca wspólnej pracy. "Liczył się  z tym że może nie będzie już okazji do kolejnego spotkania" - czytamy na łamach internetowego portalu gazety.

>> Julen Lopetegui pożegnał się z piłkarzami Realu Madryt

Następcą hiszpańskiego szkoleniowca ma zostać Antonio Conte, który w lipcu zakończył pracę w Chelsea. Zarząd Realu chce, aby Włoch pierwszy trening poprowadził już we wtorek. Jeśli toby się powiodło, to w środę 49-latek miałby zadebiutować w roli trenera madryckiego zespołu, który w 1/16 finału Pucharu Hiszpanii zmierzy się z UD Melilla.