Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

FC Barcelona - Real Madryt. Onda Cero: Julen Lopetegui zostanie zwolniony. Antonio Conte następcą

Real Madryt podjął decyzję w sprawie przyszłości swojego trenera. Julen Lopetegui zostanie zwolniony jeszcze w niedzielę, a w poniedziałek zaprezentowany w roli nowego trenera zostanie Antonio Conte - informuje radio Onda Cera.

Julen Lopetegui musiał bać się o swoją przyszłość od dłuższego czasu. Kompromitująca porażka z Barceloną jest piątą w ostatnich siedmiu spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. W Primera Division zajmuje dopiero 9. miejsce po 10 kolejkach i traci do prowadzącej Barcelony siedem punktów.

We wtorek po meczu Ligi Mistrzów z Viktorią Pilzno (2:0) Butragueno uspokajał wszystkich, że "Lopetegui na pewno poprowadzi Real w El Clasico". Po meczu z Barceloną Butragueno zapytany o przyszłość Lopeteguiego stwierdził, że "to nie jest odpowiedni czas na rozmowę na ten temat".

FC Barcelona - Real Madryt. Julen Lopetegui skomentował kompromitującą porażkę

- Wynik był nieco przesadzony, ale skuteczność jest kluczowa. A Barcelona była bardzo skuteczna. To ciężki wieczór dla każdego, gratulujemy Barcelonie - dodał Butragueno.

Real Madryt już zdecydował

Według Onda Cero wszystko jest już przesądzone, Real Madryt podjął decyzję. Lopetegui zostanie zwolniony w niedzielę, a w poniedziałek o 13:00 zaprezentowany zostanie Antonio Conte. Włoch ostatecznie rozwiązał umowę z Chelsea w piątek, dzięki czemu bez przeszkód może podpisać kontrakt z nowym klubem.

Barcelona - Real Madryt. Leo Messiego zastąpiła cała drużyna