Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

FC Barcelona - Real Madryt. Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, stream online live

Już w niedzielę o 16:15 rozpocznie się mecz FC Barcelona - Real Madryt. Gdzie transmisja TV i stream online live z El Clasico?

El Clasico. FC Barcelona - Real Madryt

FC Barcelona jest liderem ligi hiszpańskiej, w dziewięciu meczach zdobyła 18 punktów. Real Madryt za to zawodzi w tym sezonie - przegrał już trzy mecze i ma o cztery punkty mniej od mistrzów Hiszpanii. Dobra wiadomość dla "Królewskich" jest taka, że gotowy do gry jest Marcelo, który doznał urazu w meczu z Viktorią Pilzno.

Barcelona - Real Madryt. Gdzie oglądać? Transmisja TV

Spotkanie FC Barcelona - Real Madryt rozpocznie się w niedzielę o godzinie 16:15 na Camp Nou. Mecz będzie transmitowany na kanale Eleven Sports 1 oraz w CANAL+ i CANAL+ 4K. 

W Eleven studio przedmeczowe rozpocznie się już o 12. Spotkanie skomentują Mateusz Święcicki i Tomasz Ćwiąkała.

Barcelona - Real Madryt. Stream online

Pierwsze w tym sezonie El Clasico będzie można oglądać również w internecie. Transmisja będzie dostępna na stronach elevensports.pl, player.pl oraz canalplusport.pl. Relacja live z tego spotkania zostanie przeprowadzona na Sport.pl.

Barcelona - Real Madryt. Koniec gigantycznej popularności El Clasico?

Pierwsze od jedenastu lat El Clasico bez Ronaldo i Messiego! Wszyscy pytają, czy gigantyczna oglądalność meczu na świecie się utrzyma? Odpowiadam - nie utrzyma się, bo nigdy gigantyczna nie była - pisze w swoim tekście Michał Kiedrowski.

Lionel Messi i Cristiano Ronaldo nie zagrają w Barcelona - Real Madryt po raz pierwszy od 11 lat

Królem El Clasico jest Leo Messi. Liczby sugerują, że to on dawał najwięcej swojej drużynie. W jednej kategorii wyprzedził go jednak Ronaldo - autor niemal co drugiego gola Realu w prestiżowych meczach. Czy bez wielkiej dwójki niedzielne starcie Barcelony z Realem będzie produktem wybrakowanym? Czytaj całość.

Więcej o: