Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. FC Barcelona. Dembele nie zagrał, bo spóźnił się na mecz

Ousmane Dembélé o blisko pół godziny spóźnił się na zbiórkę przed meczem Ligi Mistrzów. Piłkarz nie zagrał ani minuty w spotkaniu przeciwko Interowi.

Ousmane Dembélé nie ma najlepszego czasu w FC Barcelonie. Francuz, który kosztował klub grubo ponad 100 milionów euro nadal nie pokazuje pełni swoich możliwości, a dodatkowo zalicza wizerunkowe wpadki. Piłkarz w ostatnich tygodniach znacząco obniżył ten poziom i mocno stracił w oczach Ernesto Valverde.

FC Barcelona - Inter. Nietypowe zachowanie Marcelo Brozovicia [wideo]

Hiszpańskie media podają dodatkowo, że piłkarz sam sobie szkodzi, bo na mecz Ligi Mistrzów z Interem przybył spóźniony o blisko 30 minut! Dembele nie zagrał ani minuty przeciwko włoskiej drużynie i była to prawdopodobnie kara za brak subordynacji.

- Piłkarze mieli zjawić się na stadionie do godziny 19:00, tymczasem Dembele przybył na stadionie dopiero o 19:25 - powiedział Manu Carreño w Sports Cuatro. Oznacza to, że zawodnik zjawił się w szatni, gdy piłkarze mieli już ostatnią odprawę przed meczem. 

Piłkarz nie wybrał najlepszego czasu na wpadki. Już w niedzielę Barcelonę czeka El Clasico, w którym zagrają  z Realem Madryt. Dodatkowo brak Messiego może być dużą szansą na pokazanie umiejętności. Teraz Dembele będzie miał sporo się natrudzić by odzyskać pełne zaufanie Valverde. 

Tomasz Ćwiąkała przed El Clasico: Nie da się logicznie wytłumaczyć tego, co stało się z Realem Madryt