Barcelona zaliczyła sensacyjną porażkę! Dwa gole w dwie minuty. Real Madryt może to wykorzystać

FC Barcelona doznała sensacyjnej porażki z Leganes. Mistrzowie Hiszpanii przegrali 1:2 na wyjeździe. Wpadkę może wykorzystać Real Madryt.

Barcelona rozpoczęła spotkanie zgodnie z planem. Lionel Messi podał do Philippe Coutinho, a ten uderzył efektownie z woleja sprzed pola karnego i "Blaugrana" prowadziła już po 12 minutach.

Bayern Monachium. James Rodriguez zostanie? Stawia warunki

Kilka minut później Messi trafił w poprzeczkę. Tuż po przerwie na 1:1 po kontrze wyrównał Nabil El Zhar. Kilkanaście sekund później gospodarze wyprowadzili kolejny zabójczy kontratak. Gerard Pique nieudanie interweniował, a gola strzelił Oscar Rodriguez.

Blisko wyrównania w 80. minucie był Coutinho, ale jego uderzenie świetnie obronił Cuellar. I tak sensacja stała się faktem. To było pierwsze zwycięstwo ostatniej (!) drużyny ligi hiszpańskiej - Leganes do tej pory nie wygrało meczu w La Lidze.

Transfery. Barcelona planuje wyprzedaż, aby kupić Paula Pogbę. Ivan Rakitić odejdzie?

Za to Barcelona do tej pory wygrała cztery mecze i jeden zremisowała. Jej wpadkę może wykorzystać Real Madryt. Jeśli co najmniej zremisuje z Sevillą, zostanie nowym liderem. Obecnie obie drużyny mają po 13 pkt.