Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Neymar negocjował z Realem. Właściciel PSG: Tak się nie robi

Nasser Al-Khelaifi potwierdził, że Real Madryt kontaktował się latem z gwiazdą PSG Neymarem. Właściciel Paris Saint Germain dodał także, że tego typu negocjacje powinny się odbywać na linii Real - PSG, a nie Real - piłkarz. Jednocześnie francuskie "Le 10 Sport" informuje, że Real dogadał się z Neymarem!

- To niesprawiedliwe, że inne kluby rozmawiają z naszymi zawodnikami. To naprawdę bywa frustrujące i nam się nie podoba. Rozmawialiśmy o tym już z Realem Madryt. Jeśli coś faktycznie jest na rzeczy, i ktoś interesuje się naszym piłkarzem, to zawsze lepiej grać w otwarte karty i wpierw się do nas zgłosić, a nie do zawodnika - powiedział AL-Khelaifi cytowany przez dziennika "Marca".

Zdaniem "Le 10 Sport" Real Madryt dogadał się z Neymarem w sprawie transferu. Miałoby do niego dojść latem 2019 roku. Ojciec Neymara - będący jednocześnie jego agentem - miał zostać przekonany do transferu po długich negocjacjach. Teraz obie strony czeka jeszcze trudniejsze zadanie: przekonanie PSG do sprzedaży swojej gwiazdy. Kontrakt Neymara jest ważny do 2022 roku.

Latem hiszpańskie i francuskie media spekulowały, że Kylian Mbappe lub Neymar dołączą do Realu. Ostatecznie obaj zostali w Paryżu. Jednak madrycki dziennik "AS" twierdzi, że w kolejnych okienkach transferowych Real ponownie postara się ich ściągnąć.  372 mln euro - tyle mają przeznaczyć Królewscy na wzmocnienia w najbliższych okienkach transferowych.

***

FIFA planuje rewolucję na rynku transferowym

LaLiga opublikowała limity płacowe w hiszpańskich klubach