Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Paulo Dybala w styczniu odejdzie z Juventusu"

- Paulo Dybala w styczniu odejdzie z Juventusu. Argentyńczyk ma oferty z Hiszpanii i Anglii - twierdzi Maurizio Zamparini, właściciel Palermo, z którego piłkarz trafił do Turynu.

- Za każdym razem, kiedy Dybala siada na ławce w Juventusie, chce mi się płakać. Teraz siedzi na ławce przez Allegriego. Allegriego, który powinien przyjść do Palermo i wygrać mistrzostwo Włoch, bo z być fenomenem z Juventusem każdemu jest łatwo - mówi Maurizio Zamparini.

>> Pep Guardiola wróci do Barcelony?

I dodaje: Dwa lata temu radziłem Dybali transfer do Hiszpanii, gdzie grałby w piłkę. Nie posłuchał, ale teraz odejdzie, bo Juventus chce dostać za niego 120 mln euro. Myślę, że w styczniu Paulo przeniesie się do Hiszpanii, chociaż ma też oferty z Anglii.

>> Hiszpania chce zorganizować Euro 2028 lub MŚ 2030

Prezydent Palermo, z którego w 2015 roku Dybala przeniósł się do Juventusu, uważa, że 24-latek powinien jak najszybciej zmienić klub. W tym sezonie jego szanse na grę są bardzo małe, głównie ze względu na przyjście Cristiano Ronaldo. W trzech kolejkach ligowych reprezentant Argentyny zaliczył dwa występy, ale w pierwszym składzie wyszedł tylko raz.

>> Mecz Barcelony w USA zagrożony

- Juventus ma wielu świetnych piłkarzy i wiadomo, że bardzo trudno dać szansę każdemu. Ale dla mnie sadzanie takiego fenomenu na ławce, to powód do płaczu - kończy Zamparini.

Więcej o:
Komentarze (3)
"Paulo Dybala w styczniu odejdzie z Juventusu"
Zaloguj się
  • opalinski19

    0

    byle nie do Realu, bo tak go kosili przez cały mecz, że gdy się w końcu zdenerwował, to od razu dostał czerwoną kartę w meczu z tym klubem

  • Lord Callejon

    0

    Ile 120 mln za Dybale hmm jeszcze nie dawno chcieli 230 mln ale dobra cena ciekawe gdzie pójdzie;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX