Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Julen Lopetegui komentuje kadrę Realu. "Wszyscy chcemy stworzyć wielki zespół z graczy, których mamy"

Julen Lopetegui, trener Realu Madryt, po meczu z Getafe wypowiedział się odnośnie kadry swojego zespołu.

Na konferencji prasowej po meczu z Getafe Julen Lopetegui skomentował kadrę swojego zespołu. Szkoleniowiec Realu Madryt uważa, że posiada w swojej kadrze zawodników, którzy mogą zapewnić "Królewskim" tytuły. - Nasi zawodnicy bardzo nam się podobają i mają ogromne umiejętności. Wszyscy chcemy stworzyć wielki zespół z graczy, których mamy - stwierdził Lopetegui.

Jeszcze w zeszłym tygodniu hiszpańskie media, z "Marką" na czele, przekonywały, że trener Realu Madryt był zaniepokojony zbyt wąską ławką rezerwowych zespołu. W szczególności obawy Lopeteguiego tyczyły się formacji ofensywnych i uzupełnienia kadry po transferze Cristiano Ronaldo do Juventusu. Co prawda blisko 52-letni szkoleniowiec nie odniósł się bezpośrednio do transferów, jednak część osób sugeruje, że powyższe słowa Lopeteguiego mogą sugerować, że kibice Realu nie powinni spodziewać się nowych piłkarzy w zespole.

>>> La Liga. Real Madryt rozpoczyna erę post-Cristiano

W niedzielny wieczór Hiszpan stwierdził, że ciężką pracą można z obecnym zespołem wiele zdziałać i to właśnie praca pomoże drużynie osiągać postawione cele. - Praca, praca i praca, nie ma innego rozwiązania. Trzeba dalej pracować, wykorzystując te wolne tygodnie, jakie mamy przed sobą. Takiego okresu nie będziemy mieć już przez cały sezon - powiedział trener Realu

Real Madryt - Getafe. Tak słabej frekwencji na meczu Realu nie było od blisko dekady

Pomóc drużynie maja zawodnicy, którzy grali na mundialu. Co zrozumiałe część z nich później rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu, przez co nie są obecnie w najlepszej dyspozycji. - Chcemy poprawić formę niektórych piłkarzy, którym logicznie jej brakuje przez późniejsze powroty po mundialu - zakończył Lopetegui.

Na inaugurację ligi Real wygrał z Getafe 2:0, po bramkach Carvajala oraz Bale'a. Wcześniej w Tallinie "Królewscy" ulegli po dogrywce Atletico Madryt 4:2.

Więcej o: