Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Syn Ronaldinho na testach w Cruzerio! Chciał ukryć tożsamość

Syn legendarnego Ronaldinho Joao Mendes trafił na testy do brazylijskiego Cruzerio. Jak donoszą brazylijskie media, 14-latek chciał ukryć, kto jest jego ojcem, by przekonać do siebie tylko umiejętnościami piłkarskimi, a te ma duże

Joao Mendes to 14-letni syn legendarnego brazylijskiego gwiazdora - Ronaldinho. Piłkarz trafił na testy do drużyny Cruzeiro i rozegrał mecz przeciwko Santosowi.

Brazylijskie media zauważają jednak, że zawodnik nie chciał ujawniać, że jego ojcem jest Ronaldinho, by przekonać władzy tylko swoją grą, a nie "korzeniami".  Trzeba jednak przyznać, że młody piłkarz jest niezwykle podobny do ojca. 

Kosmiczny dwumecz Zenita Petersburg! Przegrywali 0:4, ale awansowali dalej!

Okazuje się, że przed dołączeniem do Cruzerio młody Joao Mendes odbył kilka treningów w byłym klubie Ronaldinho, czyli w PSG, Włodarze francuskiego klubu byli oczarowani grą Brazylijczyka, ale ze względu na młody wiek piłkarza, nie mogli przeprowadzić transferu.  

Młody Joao jest synem Janainy Nattielle Mendes, czyli byłej żony Ronaldinho. Brazylijczyk pobrał się z nią w 2004 roku, ale już w 2007 roku małżeństwo się zakończyło. Brazylijska prasa twierdzi, że o przyszłości młodego piłkarza zadecyduje właśnie matka Joao. 

Michał Pazdan może trafić do Cagliari Calcio. Ostatni dzień okienka transferowego