Florentino Perez: Modrić odejdzie, jeśli ktoś zapłaci 750 mln euro

750 milionów euro - tyle za Lukę Modricia musi zapłacić potencjalny zainteresowany. Prezydent Realu Madryt, Florentino Perez, zapowiedział, że nie zamierza sprzedawać swojego piłkarza do Interu, jeśli włoski klub nie zapłaci sumy zapisanej w kontrakcie wicemistrza świata.

Od kilku dni włoskie media informują, że szefowie Interu interesują się sprowadzeniem Luki Modricia. Mediolańczycy rozmawiali już z agentami piłkarza, który wstępnie wyraził chęć na zmianę otoczenia. Wiele wskazuje jednak na to, że do transferu nie dojdzie, bo prezydent Realu Madryt nie zamierza sprzedawać wicemistrza świata za kwotę mniejszą, niż ta zapisana w jego kontrakcie.

- Modrić odejdzie tylko wtedy, gdy ktoś zapłaci 750 mln euro - miał powiedzieć Florentino Perez, którego cytuje dziennik "Marca". Taka kwota odstępnego jest bowiem zapisana w kontrakcie reprezentanta Chorwacji, który kilkanaście dni temu zdobył ze swoją kadrą wicemistrzostwo świata, a sam został wybrany na najlepszego zawodnika mundialu w Rosji.

Florentino Perez zdradził, ile trzeba zapłacić za Lukę ModriciaFlorentino Perez zdradził, ile trzeba zapłacić za Lukę Modricia marca.com

Słowa Pereza wskazują jasno, że madrycki klub nie ma zamiaru sprzedawać swojego pomocnika. Szczególnie biorąc pod uwagę to, że niedawno stracił Cristiano Ronaldo, który odszedł do Juventusu. W tej sytuacji najbardziej poszkodowany będzie właśnie Inter, który przez negocjacje z Modriciem zrezygnował ze sprowadzenia Arturo Vidala. Chilijczyk na inne oferty długo jednak nie musiał czekać, bo zamiast Mediolanu najprawdopodobniej przeniesie się do... Barcelony. (Więcej o transferze Vidala do Barcelony).

Bundesliga. Nie będzie rozwodu Lewandowskiego z Bayernem? "Jeśli nie znajdzie motywacji, to powinien zmienić zawód"

***

>> Wielkie pieniądze przeszły koło nosa Legii. Nawet 21 milionów euro mogło trafić na konto mistrzów Polski

>> Gonzalo Higuain wcale nie chciał opuszczać Juventusu!

>> Szymon Marciniak sędzią głównym meczu Real Madryt - Atletico Madryt

>> MLS All-Stars - Juventus. Bramkarz grał z mikrofonem i udzielał wywiadu w trakcie meczu

>> Hull City przekonane, że Kamil Grosicki odejdzie. Anglia, Włochy, Francja lub... Katar?

Więcej o: