Transfery. Malcom bliski transferu do FC Barcelony

Zwrot akcji w sprawie transferu Malcoma. Napastnik jeszcze w poniedziałek był o krok od przejścia do AS Romy, a zdaniem "Mundo Deportivo" w środę zostanie zaprezentowany jako zawodnik FC Barcelony.

Jeszcze w poniedziałek Girondins Bordeaux potwierdziło za pośrednictwem swojej stronie internetowej, że doszło do porozumienia z AS Romą. Na konto "Żyrondystów" miało trafić około 35 milionów euro.

>>> Jesteś kibicem FC Barcelona? Nie możesz tego nie wiedzieć! [QUIZ]

Okazuje się jednak, że 21-latek najprawdopodobniej przejdzie nie do klubu ze stolicy Włoch, a do FC Barcelony, która wkroczyła do walki o piłkarza w ostatnich godzinach. Jak podaje "Mundo Deportivo" powołujące się na RAC1 władze hiszpańskiego klubu przebiły ofertę Rzymian o 5 milionów euro i właśnie z "Dumą Katalonii" podpisze kontrakt Malcom.

>>> FC Barcelona ogłasza nowy transfer. Clement Lenglet zawodnikiem "Dumy Katalonii" 

Zdaniem RAC1 wszystkie strony doszły już do porozumienia, a zawodnik podpisze 5-letni kontrakt.

Jeszcze we wtorek Malcom wyleciał do Katalonii, gdzie w środę ma zostać oficjalnie zaprezentowany, jako nowy zawodnik FC Barcelony.

>>> "Sport": FC Barcelona może sprzedać nawet siedmiu piłkarzy. Transfery mają przynieść blisko 150 mln euro

W minionym sezonie Brazylijczyk zagrał w 38 spotkaniach Girondins Bordeaux (3124 minuty na boisku). W tym czasie strzelił 12 bramek i zaliczył 8 asyst.

Więcej o:
Copyright © Agora SA