Kylian Mbappe nie trafi do Hiszpanii? Real Madryt oficjalnie dementuje plotki

Przedstawiciele Realu Madryt wydali specjalne oświadczenie, w którym zdementowali doniesienia o złożeniu oferty na zakup Kyliana Mbappe. "Są one całkowicie fałszywe" - czytamy w komunikacie.

- Obserwując pojawiające się w ostatnich dniach doniesienia, odnoszące się do rzekomego porozumienia pomiędzy Realem Madryt i Paris Saint-Germain w sprawie transferu Kyliana Mbappe, informujemy, że są one całkowicie fałszywe. Real nie złożył żadnej oferty PSG, czy też zawodnikowi, wyraża więc żal, że tego rodzaju pogłoski są rozpowszechniane bez skonfrontowania ich z zainteresowanymi stronami - brzmi oświadczenie madryckiego klubu.

Komunikat przedstawicieli Realu ma związek z doniesieniami dziennika "AS", który poinformował, że Królewscy, po sprzedaży Cristiano Ronaldo do Juventusu, mają sprowadzić m.in. właśnie Mbappe, za którego mieliby zapłacić aż 272 mln euro.

Kilka dni temu Real wydał inne oświadczenie, również dementując plotki transferowe. Wówczas szefowie 3. klubu ubiegłego sezonu La Liga zaprzeczyli informacjom o złożeniu oferty na zakup Neymara.

Takie zachowanie władz madryckiego zespołu to bardzo rzadkie zjawisko. W ostatnich latach oficjalne komunikaty wydawali oni bowiem jedynie w przypadku plotek dotyczących Paula Pogby i Marco Verattiego.

Jeśli lubisz czytać Sport.pl, wypróbuj nasz nowy newsletter >>>

>> Carlos Sanchez dostaje pogróżki po fatalnych błędach na mundialu

>> Cristiano Ronaldo w Juventusie Turyn? Portugalskie media: jest zdecydowany

>> Eric Abidal z wątrobą z czarnego rynku. Załatwił mu ją Sandro Rosell?

Więcej o: