Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mistrzostwa świata 2018. Florentino Perez skrytykował federację Hiszpanii

W czwartkowy wieczór Real Madryt przedstawił nowego szkoleniowca. Został nim Julen Lopetegui, który dzień wcześniej został zwolniony z funkcji trenera reprezentacji Hiszpanii. - Decyzja hiszpańskiej federacji piłkarskiej jest po prostu niesprawiedliwa - mówi Florentino Perez. Mecz Hiszpania - Portugalia o godzinie 20.

Julen Lopetegui porozumiał się z Realem Madryt w sprawie kontraktu. Hiszpan miał przejąć Królewskich tuż po mundialu. Okazało się jednak, że prezydent federacji poczuł się dotknięty negocjacjami za jego plecami i zwolnił trenera na 50 godzin przed pierwszym meczem na mundialu.

Sprawy nie może zrozumieć prezydent Realu Madryt. - Nadal trudno nam zrozumieć co się wydarzyło i dlaczego nasze porozumienie zakłóciło przygotowania Hiszpanii do mundialu. Musimy się jednak bronić przed tymi, którzy chcą nas oczernić. Wiele razy zdarzało się, że trenerzy podpisywali umowy z klubami jeszcze przed mistrzostwami.

-  Nasze działanie było normalne. Decyzja hiszpańskiej federacji piłkarskiej jest po prostu niesprawiedliwa - dodaje Perez. 

Bądź na bieżąco z informacjami sportowymi. Wszystko o mundialu i nie tylko. Zapisz się do newslettera

Mecz Hiszpania - Portugalia o godzinie 20. Relacja na żywo w Sport.pl - To jest Twój Live. 

Więcej o:
Komentarze (7)
Florentino Perez skrytykował federację Hiszpanii
Zaloguj się
 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 1 raz 1

  Następny "płaczek" z Realu.

 • gunston

  Oceniono 1 raz 1

  Hiszpanie się zbłaźnili przed całym światem i żadne tłumaczenia teraz już nie pomogą. Nieprzekonywujące są stanowiska obydwu stron tj. zarówno Realu Madryt jak i hiszpańskiej federacji. Z pewnością można było rozwiązać ten problem w sposób dużo bardziej dojrzały.

 • polonests

  Oceniono 1 raz 1

  Dziecinada - poziom Legendary. Perez ogłasza transfer PRZED mundialem. Prezes federacji zwalnia trenera DWA dni przed turniejem, niszcząc atmosferę w sztabie trenerskim, wśród zawodników. I czego Hierro ma teraz dokonać? Z grupy wyjdą, to jasne, ale w dwa, trzy tygodnie trener-nowicjusz (1 sezon w drugiej lidze) to mistrzowskiej drużyny raczej nie zbuduje.

 • kamila3345

  0

  A czy można zwolnić prezesa Hiszpańskiej federacji na godzinę przed pierwszym meczem?

 • Michał Zbiciak

  Oceniono 2 razy 0

  Po co ogłoszali decyzję przed Mundialem? Nawet jak by prezio nie zareagował tak emocjonalnie i nie wyrzucił trenera dobrze na piłkarzy by to nie wpłynęło. Już gdzieś z tyłu głowy zawodnicy Realu mieli by że to ich nowy trener a Barcelony nowy wróg nr 1. Podczas mundialu w prasie zszedł by na drugi plan temat nowego szkoleniowca Realu, a nawet jak by się pojawiały plotki komu by to przeszkadzało? Perez jak i Lopetegui rozpoczęli cały ten cyrk i to oni w głównej mierze odpowiadają za ten cały syf. Prezes dołożył cegiełke na sam koniec i jest jak jest.

 • seba_s

  0

  Jedna i druga strona mogła wziąć na wstrzymanie po mistrzostwach, ale zbyt dumni Ci Hiszpanie widać. Szkoda trenera i zawodników

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX