Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Gareth Bale chce odejść z Realu. Wymowne zachowania Walijczyka

Gareth Bale nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w Realu Madryt. Walijczyk z chęcią opuści zespół "Królewskich", co dobitnie pokazał kilkoma zachowaniami w ostatnim czasie.

Real Madryt remisował z Liverpoolem 1:1 w finale Ligi Mistrzów, kiedy na boisku pojawił się Gareth Bale. Walijczyk zdobył dwie bramki dające jego drużynie trzeci z rzędu triumf w tych elitarnych rozgrywkach.

Kiedy jego koledzy świętowali sukces, on... udał się do szatni rywali. Zdaniem angielskich dziennikarzy chciał się spotkać z Adamem Lallaną, z którym grał w latach 2006-2007 w Southampton. To zachowanie miało świadczyć o jego frustracji w obecnym zespole.

Jakby tego było mało, Bale swoje niezadowolenie w Madrycie pokazał także dzień po finale Ligi Mistrzów. Kiedy drużyna objeżdżała miasto, świętując z kibicami zdobycie trofeum, on stał na końcu otwartego autobusu i ostentacyjnie się nie cieszył.

Nie jest tajemnicą, że 28-latek pragnie opuścić Real. Bardzo nie podoba mu się rola rezerwowego, którą pełni w ostatnim czasie. Trenera Zidane'a nie przekonała nawet znakomita forma podopiecznego w meczach ligowych (zdobył pięć bramek w czterech meczach) - i tak posadził go na ławce w najważniejszym meczu sezonu.

Czy Bale odejdzie z drużyny "Królewskich"? Mówi się o zainteresowaniu jego osobą Manchesteru United. On sam tez z wielką chęcią wróciłby do Premier League. Nie wiadomo jednak, czy "Czerwone Diabły" bądź jakikolwiek inny zespół będą w stanie kupić Walijczyka. Real zażąda za niego najprawdopodobniej około 200 milionów euro.