2
0
2
Villarreal
Bramki: Martinez (71.), Castillejo (85.) Kartki: Alvaro, Castillejo - żółta Skład: Fernandez - Gaspar, Alvaro, Bonera, Marin - Soriano, Hernandez, Fuego (58. Al Dawsari), Fornals (77. Castillejo) - Sansone, Unal (68. Martinez)
Real Madryt
Bramki: Bale (11.), Ronaldo (32.) Kartki: Modrić, Casemiro - żółta Skład: Zidane - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kroos, Casemiro, Modrić (62. Vazquez) - Isco (73. Kovacić) - Ronaldo (62. Benzema), Bale
W 38. kolejce ligi hiszpańskiej Real Madryt zremisował 2:2 z Villarrealem. Królewscy zakończą rozgrywki krajowe na trzecim miejscu.

Już w 11. minucie bramkę dla gospodarzy zdobył Gareth Bale. Walijczyk wykorzystał bierną postawę obrony gości. Minęło dwadzieścia minut, a Real prowadził już 2:0. Marcelo świetnie dośrodkował ze skrzydła, a Ronaldo mierzonym uderzeniem głową pokonał bramkarza. Było to dla niego 26 trafienie w lidze.

W 70. minucie kontaktowego gola strzelił Martinez, który popisał się pięknym strzałem na dalszy słupek. W 86. minucie bramkę zdobył Samu Castillejo. Zawodnik Villarrealu otrzymał świetne podanie z głębi pola, a potem minął Navasa i wpakował piłkę do pustej bramki. Później wynik się już nie zmienił.

Królewscy zakończyli rozgrywki na trzeciej lokacie, a na swoim koncie mają 76 punktów. O dwa więcej ma Atletico Madryt, które czeka jeszcze mecz z Eibarem. Kilka tygodni temu mistrzostwo kraju zapewniła sobie Barcelona.

Zinedine Zidane może jeszcze poprawić humor kibicom Relau, wystarczy wygracz finał Ligi Mistrzów z Liverpoolem, który jest zaplanowany na 26 maja.