La Liga. Messi zemścił się na Ramosie

Końcówka pierwszej polowy El Clasico była bardzo brutalna. Pilkarze obu ekip nie szczędzili sobie "uprzejmości", a Sergi Roberto wyleciał z boiska. Nerwy puściły także innym zawodnikom.

Mowa o sytuacji z 43 minuty, kiedy Sergio Ramos nieprzepisowo powstrzymał Luisa Suareza tuż przed polem karnym. To bardzo wkurzyło Urugwajczyka, który bardzo nerwowo zareagował na to. Sędzia zdecydował się ukarać obu zawodników.

Spięcie zapamiętał sobie Lionel Messi, który kilka minut później postanowił się zemścić się za atak Hiszpana na koledze z ekipy.

W niedzielny wieczór odbyło się El Clasico na Camp Nou. FC Barcelona, mimo gry w "10" od początku drugiej połowy, zremisowała 2:2 z Realem Madryt.