Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

La Liga. Gareth Bale nie odejdzie z Realu? Zawodnik chce zostać, a chętnych odstrasza cena

Gareth Bale najprawdopodobniej pozostanie w Realu Madryt na kolejny sezon. Pomimo spekulacji na temat jego możliwego odejścia, zawodnik chce zostać w zespole Zinedine`a Zidane`a. Brakuje również chętnych na jego zakup, bowiem Królewscy żądają za niego zbyt dużej kwoty, a on sam zarabia zbyt dużo.

W mediach doniesienia o możliwym odejściu Bale`a z Realu pojawiają się od kilku miesięcy. Zawodnik często narzeka na problemy zdrowotne, dodatkowo mając kłopoty z ustabilizowaniem formy. Piłkarzem interesowało się kilka klubów angielskich, m.in. Tottenham (z którego Bale przeniósł się do Hiszpanii), czy Manchester United.

Zdaniem dziennika „Sunday Express” piłkarz jest jednak zbyt drogi dla obydwu wspomnianych zespołów. Real za sprzedaż Bale`a mógłby bowiem żądać nawet 100 mln euro, a on sam oczekiwałby zarobków w wysokości około 350 tysięcy funtów tygodniowo.

Sam Gareth Bale również nie jest zainteresowany odejściem z Madrytu. Piłkarz chce pozostać w obecnym zespole na kolejny sezon, i walczyć o miejsce w podstawowej jedenastce. W obecnych rozgrywkach 28-latek wystąpił w 34 spotkaniach, w których zdobył 15 bramek i zaliczył 8 asyst.