Getafe zainteresowane Grzegorzem Krychowiakiem

Getafe chce przebudować swoją linię pomocy i uważnie przygląda się Grzegorzowi Krychowiakowi - twierdzi J.A.de la Rosa z madryckiego dziennika "AS".

Polski pomocnik jest wypożyczony z PSG do West Bromwich Albion. Polak przeniósł się do ligi angielskiej, bo nie chciał stracić miejsca w reprezentacji Polski przed mundialem w Rosji. W WBA formy nie udaje się jednak odzyskać, po zamianie trenera Krychowiak gra mało. W ostatnim meczu ligowym z Arsenalem wszedł na ostatnie 18 minut. Stąd pojawiają się plotki o tym, że już zimą zmieni klub.

Polski pomocnik do WBA jest wypożyczony do końca sezonu, ale może umowę rozwiązać wcześniej i szukać możliwości gry w innym klubie. Wedle hiszpańskich mediów rozważa przenosiny do ligi hiszpańskiej, gdzie odnosił sukcesy z Sevillą. Zdaniem "Asa" piłkarzem interesuje się Getafe.

- Getafe chce przebudować swoją linię pomocy i uważnie przygląda się Grzegorzowi Krychowiakowi - twierdzi J.A.de la Rosa, dziennikarz gazety. Zauważa jednak, że w barwach WBA polski pomocnik nie gra tak dobrze, jak w czasach gry w Sevilli, z którą dwa razy wygrał Ligę Europy.

Zobacz wideo
Ikona sportu czytelników Sport.pl 2017
Patryk Dudek
2%
Paweł Fajdek
0%
Kamil Glik
3%
Joanna Jędrzejczyk
2%
Kajetan Kajetanowicz
1%
Adam Kszczot
2%
Robert Kubica
27%
Łukasz Kubot
14%
Robert Lewandowski
19%
Piotr Lisek
0%
Tomasz Marczyński
0%
Kamil Stoch
12%
Anita Włodarczyk
12%
Maja Włoszczowska
2%
Piotr Żyła
4%
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.