Puchar Króla. Sensacja! Real zremisował z trzecioligowcem

Przez godzinę gry zanosiło się na sensację, ale wtedy Real się przebudził. Najpierw wyrównał, a chwilę potem zaczął prowadzić. Kiedy wydawało się, że Fuenlabrada przegra w Madrycie z Królewskimi 1:2, to w przedostatniej minucie spotkania trzecioligowa drużyna zdobyła bramkę i ostatecznie zremisowała.

W 25. minucie Luis Milla sprawił, że Santiago Bernabeu ucichło, kiedy popisał się kapitalnym strzałem z dystansu.

Fuenlabrada prowadziła do 63. minuty. Wtedy Borja Mayoral zdobył wyrównującą bramkę. Świetną asystą popisał się Gareth Bale, który zewnętrzną częścią stopy dośrodkował w pole karne  Chwilę później było już 2:1 dla gospodarzy, a drugiego gola strzelił Mayoral.

W końcówce meczu trzecioligowa drużyna wyrównała, a na listę strzelców wpisał się Alvaro Portilla.

W pierwszym meczu Real wygrał na wyjeździe 2:0, dlatego drużyna Zinedine`a Zidane`a awansowała do 1/8 finału rozgrywek Pucharu Króla.