La Liga. Gwiazdor Realu wściekły na arbitra. "Jesteś bardzo kiepski"

Pierwsze historyczne derby Madrytu na Wanda Metropolitano zakończyły się bezbramkowym remisem. Piłkarska jakość została jednak w tym meczy przysłonięta przez agresję i sędziowskie pomyłki, które rozsierdzały zawodników obu zespołów.

David Fernandez Borbalan nie miał udanego wieczoru podczas derbów Madrytu. Sędziowie w tym spotkaniu popełnili kilka rażących błędów, co wciąż wytyka im hiszpańska prasa.

W 34. minucie udział w spotkaniu powinien zakończyć Stefan Savić. Obrońca gospodarzy brutalnie zaatakował Toniego Kroosa. Sędzia jednak zamiast pokazać czerwoną kartkę, pokazał tylko żółtą. Jeszcze przed przerwą "Królewskim" należał się rzut karny. Sergio Ramos został kopnięty w twarz w polu karnym przez Lucasa Hernandeza. Obrońca "Królewskich" zalał się krwią i w przerwie musiał opuścić boisko. Okazało się, że rywal złamał mu nos - a to tylko największe spośród wszystkich pomyłek arbitra.

W drugiej połowie Isco przyjął piłkę na klatkę piersiową sędzia dopatrzył się zagrania ręką. Sfrustrowany gwiazdor "Królewskich" mając w pamięci błąd sprzed chwili, gdy Borbalan nie odgwizdał na nim faulu, odwrócił się do arbitra i powiedział: "Jesteś bardzo kiepski".

 
Zobacz wideo
Więcej o: