Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Cristiano Ronaldo zdradził plany na przyszłość

Cristiano Ronaldo 12 listopada po raz czwarty został ojcem, a w piątkowej gazecie "AS" zapowiedział, że chce kolejnych dzieci i wygranych "Złotych Piłek".

Kilka dni temu na świat przyszła Alana Martina, córka Portugalczyka. Mamą została Georgina Rodriguez, aktualna partnerka piłkarza Realu.

To czwarte dziecko Ronaldo. 17 czerwca 2010 urodził się Cristiano Junior, a w czerwcu tego roku bliźniaki Eva i Mateo. Media informowały, że całą trójkę urodziły surogatki.

Piłkarz, który pięciokrotnie został wybranym najlepszym zawodnikiem na swiecie (w latach: 2008, 20013, 2014, 2016 i 2017) stwierdził w rozmowie z "Asem", że planuje jeszcze dwójkę dzieci. A oprócz siedmiu potomków, chce mieć tyle samo "Złotych Piłek".

Przyszłość piłkarska

Ronaldo chce opuścić Real Madryt po zakończeniu sezonu 2017/2018. Portugalczyk rozmawiał o tym z Florentino Perezem, prezesem klubu - poinformował Edu Aguirre, hiszpański dziennikarz, który ma bardzo dobre stosunki z najbliższym otoczeniem Ronaldo.

Nagrody FIFA The Best rozdane. Cristiano Ronaldo piłkarzem roku!

Więcej o:
Komentarze (2)
Primera Division. Cristiano Ronaldo zdradził plany na przyszłość
Zaloguj się
  • 74black

    Oceniono 1 raz 1

    droga gazeto ma 4 dzieci planuje jeszcze 2 razem to 7 potomków ?

  • 74black

    0

    nie rozumiem dlaczego bliźniaki nie mają imion Cristiana i Cristiano jr 2. przecież Cristiano to najpiękniejsze imię na świecie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX