Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Kane w Realu? Prezes "Królewskich" komentuje

Florentino Perez był obecny na gali nagród FIFA w Londynie. Prezes Realu Madryt nie uniknął tam dziennikarzy, którzy wykorzystując okazję zapytali go o transfer Harry'ego Kane'a.

Po znakomitym sezonie 2016/2017 Harry Kane w obecnym gra jeszcze lepiej. W 12 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach Anglik strzelił aż 13 bramek.

Anglik od pewnego czasu łączony jest z Realem Madryt, który powoli ma rozglądać się za zastępstwem dla Karima Benzemy. Dziennikarze z Hiszpanii nie omieszkali zapytać Florentino Pereza o zainteresowanie Kanem po gali nagród FIFA w Londynie.

- Szczerze? Nie będzie transferu Kane'a. To wspaniały i młody zawodnik, który jeszcze się rozwinie. My jednak jesteśmy zadowoleni z zespołu, a także z Karima Benzemy. Czy pytałem o jego cenę? Daniel Levy [szef Tottenhamu - przyp. red.] na pewno odpowiedziałby, że 250 milionów euro. Świetnie go znam. Nigdy nie poddaje się w negocjacjach. To samo było w przypadku transferów Luki Modricia i Garetha Bale'a, które przeciągały się do ostatniego dnia okienka - powiedział prezes "Królewskich".

Harry Kane w zeszłym sezonie we wszystkich rozgrywkach zdobył 35 bramek w 38 meczach. Z 29 trafieniami został królem strzelców Premier League.