FC Barcelona z kolejnym zwycięstwem, ale w cieniu kompromitującego błędu sędziego

Barcelona pokonała Malagę 2:0 i umocniła się na pozycji lidera La Liga. Gole dla zespołu Ernesto Valverde strzelili Gerard Deulofeu i Andres Iniesta.

Barcelona wciąż jest niepokonana w La Liga. W sobotę zespół Ernesto Valverde pokonał na Camp Nou Malagę 2:0 i umocnił się na pozycji lidera ligi hiszpańskiej.

Gole dla "Dumy Katalonii" strzelili Gerard Deulofeu i Andres Iniesta. Pierwszy z nich padł już w drugiej minucie. Deulofeu wykorzystał podanie od Lucasa Digne'a i wyprowadził Barcelonę na prowadzenie. Gol nie powinien być jednak uznany. Hiszpańscy sędziowie popełnili kolejny kompromitujący błąd, co dokładnie pokazały powtórki.

Na drugiego gola kibice na Camp Nou czekali do 56. minuty. Asysta Messiego, gol Iniesty i Barcelona zgarnęła kolejne zwycięstwo w tym sezonie.