Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

FC Barcelona i kolejna kompromitacja władz klubu. Popis nieudolności

Josep Maria Bartomeu, prezydent Barcelony przyznał, że kataloński klub osiągnął porozumienie z Andreasem Iniestą w sprawie nowego kontraktu, ale piłkarz stanowczo zaprzeczył. To kolejna taka sytuacja. Wcześniej Barcelona ogłosiła, że nowy kontrakt podpisał Leo Messi.

Barcelona nie jest w stanie dojść do porozumienia w sprawie nowego kontraktu z Leo Messi, ale również Andreasem Iniestą. Hiszpański pomocnik, który występuje w katalońskim klubie od 2002 roku, może odejść z Barcelony. Jego kontrakt wygasa z końcem sezonu 2017/2018. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom prezydenta Barcelony, porozumienie w sprawie nowej umowy nie zostało osiągnięte.

- Zawarliśmy wstępne porozumienie. Chcemy związać się z Iniestą umową, która będzie przedłużana z roku na rok w zależności od tego, ile meczów rozegra. On powinien przejść na emeryturę w Barcelonie - przyznał Josep Maria Bartomeu.

Co na to 33-letni piłkarz? Podczas zgrupowania reprezentacji Hiszpanii, dziennikarze zapytali Iniestę o to, czy osiągnął porozumienie z Barceloną. - Nie - rzucił zdecydowanie reprezentant Hiszpanii.

To kolejna kompromitacja Barcelony. W lipcu klub ogłosił, że nowy kontrakt z katalońskim klubem podpisał Leo Messi. Nic takiego się nie stało. Teraz historia się powtarza. Jak tak dalej pójdzie, to Barcelona może stracić dwie wielkie gwiazdy. Na własne życzenie.

Zobacz wideo