La Liga. Luis Suarez pożegnał Neymara "Kocham Cię, braciszku"

Kolejni piłkarze Barcelony żegnają Neymara, który w czwartek został oficjalnie piłkarzem Paris Saint Germain. Tym razem na Intagramie wpis umieścił Luis Suarez.

- Mój przyjacielu. Życzę Ci wszystkiego najlepszego. Chcę podziękować Ci za wsparcie, którym mnie obdarzyłeś, za wszystko czego mnie nauczyłeś i za wspólnie spędzony czas. Trzymaj się i nigdy nie zmieniaj. Kocham Cię, braciszku - napisał Luis Suarez i opublikował zdjęcie z finału Ligi Mistrzów.

 

W czwartkowe popołudnie Barcelona poinformowała, że przedstawiciele Neymara wykonali przelew i Brazylijczyk stał się wolnym piłkarzem. Kilka godzin później PSG potwierdziło podpisanie kontraktu z brazylijskim gwiazdorem. 

Neymar podpisał pięcioletnią umowę i na jej mocy zarobi 225 milionów euro, co uczyni go najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie.

- Odkąd przyjechałem do Europy PSG, było jedną z najbardziej konkurencyjnych i ambitnych drużyn. Zrobię wszystko co w mojej mocy, by pomóc nowej drużynie. Chce się rozwijać i przynieść jak najwięcej radości kibicom PSG - mówi Neymar cytowany przez 101greatgoals.com.

Więcej o: