Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Perez nie chce zdjęć Ronaldo w koszulce Realu w madryckich gazetach

Przedstawiciele Realu Madryt skontaktowali się z madryckimi gazetami z prośbą o zmianę zdjęć w artykułach o problemach podatkowych Ronaldo, w których piłkarz jest w koszulce klubowej.

Hiszpański dziennik "El Confidencial" poinformował, że Florentino Perez dzwonił do madryckich redakcji sportowych z prośbą o niepokazywanie zdjęć Ronaldo w koszulce Realu Madryt w artykułach o oszustwach podatkowych piłkarza.

Właściciel klubu nie chciał by Real Madryt był kojarzony z aferą podatkową z Ronaldo w roli głównej. Dlatego poprosił by w artykule zatytułowanym: "Prokuratura oskarża Cristiano Ronaldo o oszustwa na 14,7 miliona euro" nie było zamieszczone zdjęcie piłkarza w koszulce Realu.

We wtorek okazało się, że prośba została rozpatrzona pozytywnie. W artykułach o oszustwach podatkowych pojawiły się zdjęcia Ronaldo w koszulce reprezentacji Portugalii, a w tekście nie było słów o Ronaldo jako piłkarzu Realu, tylko o "Portugalskim piłkarzu".

Na szczęście dla madryckich gazet Ronaldo w sobotę zaczyna grę w Pucharze Konfederacji, który odbędzie się w Rosji. Koszulkę Realu Portugalczyk założy dopiero za niecałe 2 miesiące.

Zobacz wideo
Więcej o: