Transfery. Fernando Torres zagra w Meksyku?

Wiele wskazuje na to, że Fernando Torres odejdzie z Atletico Madryt i trafi do meksykańskiego Cruz Azul - taką informację podała "Marca".

W sezonie 2016/17 Torres zagrał w 31 meczach ligi hiszpańskiej, w których zdobył 8 bramek i zaliczył 6 asyst. Prawdopodobnie był to jednak jego ostatni sezon nie tylko w Madrycie, ale i w Europie...

"Marca" informuje, że napastnik przeniesie się do ligi meksykańskiej. Na transfer namawia go Paco Jemez. Trener Cruz Azul chce wzmocnić zespół, który zajął dopiero 14. miejsce w zakończonym sezonie.

Przeszkodą dla przeprowadzki Torresa może być zakaz transferowy dla Atletico.Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu (CAS) utrzymał w mocy zakaz, który będzie obowiązywał latem tego roku. To kara za złamanie przepisów dotyczących transferów piłkarzy poniżej 16 roku życia. Dlatego Hiszpanie nie będą chcieli osłabiać zespołu.

33-letni Torres swoją drugą przygodę z Atletico rozpoczął w 2015 roku (wcześniej grał tam w latach 2001-2007), a jego kontrakt wygasa dopiero w czerwcu 2018 r..

W przeszłości występował także w Liverpoolu, Chelsea i Milanie.

Jacek Magiera w "Wilkowicz Sam na sam": Przygotowywałem się do swojego pierwszego meczu w samolocie

Więcej o:
Copyright © Agora SA