Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Real Madryt ustalił cenę za Jamesa Rodrigueza

Wydaje się już niemal pewne, że latem James Rodriguez opuści Real Madryt. Królewscy, jak donosi dziennik "Marca", ustalili już cenę, za którą zamierzają sprzedać pomocnika z Ameryki Południowej.

W niedzielę podczas ligowego meczu z Sevillą (4:1) wyglądało na to, że James żegna się z kibicami Realu. Kiedy w 61. minucie Rodriguez opuszczał boisko, został nagrodzony przez Estadio Santiago Bernabeu brawami, a jego oczy się zaszkliły. Kolumbijczyk odpowiedział oklaskami i udał się na ławkę rezerwowych. Zdaniem hiszpańskiej prasy był to jego ostatni mecz w barwach Los Blancos na tym stadionie.

Z informacji "Marki" wynika, że Real ustalił cenę za piłkarza, od której rozpocznie negocjacje z zainteresowanymi usługami pomocnika klubami. Każdy, kto myśli o kupnie Jamesa, będzie musiał wyłożyć na stół 75 milionów euro - czytamy w internetowym wydaniu dziennika. Największym faworytem w wyścigu po gwiazdę Królewskich jest Manchester United, który miał ustalić już z zawodnikiem warunki jego kontraktu.

Reprezentant Kolumbii do Madrytu trafił latem 2014 roku po wyśmienitym w jego wykonaniu mundialu w Brazylii. W pierwszym sezonie był jednym z najczęściej grających zawodników Realu. Sytuacja piłkarza zmieniła się po odejściu Carlo Ancelottiego. U Rafy Beniteza James nie odgrywał już tak znaczącej roli, podobnie jak u Zinedine'a Zidane'a, gdzie musiał pogodzić się ze statusem zmiennika.

Zobacz wideo