Lionel Messi pochwalił się swoją kolekcją koszulek. Jest imponująca!

Lionel Messi pochwalił się na Instagramie swoją kolekcją koszulek, jakie zebrał przez lata kariery. Jest imponująca!

Argentyńczyk od czasu debiutu w FC Barcelonie w 2003 roku mierzył się z najlepszymi piłkarzami na świecie. To dało mu okazję do zebrania tych wszystkich koszulek, które znajdują się w specjalnym pomieszczeniu.

 

Na zdjęciu widać 70 trykotów, a dociekliwi internauci od razu zauważyli, że nie widać koszulki Cristiano Ronaldo. To jednak nie oznacza, że wcale jej nie ma w swojej kolekcji, bo nie wszystkie są widoczne na tym kadrze. Mimo to "Mundo Deportivo" zamieściło taki obrazek.

Nie widać koszulki CR7, za to na bardzo eksponowanym miejscu jest trykot Manuela Lanziniego z West Ham United. Argentyńczycy wymienili się koszulkami w styczniu 2016 roku.

- Nie jesteśmy bliskimi przyjaciółmi, ale spotkaliśmy się w Barcelonie, bo mamy wspólnych znajomych. Wtedy wymieniliśmy się koszulkami. Nie mogę uwierzyć, że najlepszy piłkarz świata w takim miejscu umieścił moją koszulkę - skomentował Lanzini.

Co ciekawe, sam Messi tylko raz poprosił innego piłkarza o zamienienie się koszulkami: był to Zinedine Zidane. Argentyńczyk jednak nie odrzuca próśb innych piłkarzy, choć najchętniej wymienia się trykotami ze swoimi rodakami.

Zobacz wideo
Więcej o: