Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

La Liga. Xavi: Messi to jedyny problem Cristiano Ronaldo

Kto jest lepszy - Ronaldo czy Messi, odcinek tysięczny. Tym razem, głos w sprawie zabrał Xavi

- Cristiano Ronaldo to urodzony strzelec, spektakularny piłkarz - powiedział Xavi. - Problem jest taki, że jest też Messi, który dla mnie jest najlepszym piłkarzem w historii - szybko dodaje ikona Barcelony.

- To jedyny problem, jaki ma Cristiano Ronaldo. Ale to zawodnik, który strzela i wciąż odciska piętno na swoich czasach - zapewnia Hiszpan.

Katalończyk twierdzi, że Ronaldo byłby jeszcze bardziej wychwalany, gdyby tylko nie żył w czasach Messiego, który jest jednak futbolistą lepszym. Dla Xaviego - "najlepszym w historii".

Xavi o trenowaniu Barcelony

- Nie jestem w Katarze tylko po to, żeby grać w piłkę. Chcę zostać trenerem - mówi legenda katalońskiego klubu i zdradza, jak wyglądają jego plany na najbliższe lata.

Więcej o:
Komentarze (6)
La Liga. Xavi: Messi to jedyny problem Cristiano Ronaldo
Zaloguj się
 • tuathla

  Oceniono 1 raz 1

  xavi i te jego mądrości, niewarte pierwszej strony

 • Kamil Łukomski

  0

  jeden jak i drugi jest wychwalany ,a także obrażany itp. bez tego byłoby nudno, tak jakim jakim człowiekiem jest Xavi- nudnym i zarozumialym

 • micor

  0

  Messi jest z pewnością najlepszym piłkarzem w Barcelonie. Poza Barceloną raczej niewiele osiągnął. Ronaldo zdobył LM już z drugim klubem oraz ME z kadrą Portugalii.

 • Filip

  0

  Dzisiaj dostał odpowiedź... R(eal)onaldo 3:0 Atletico

 • puch-atek

  0

  stronnicza wypowiedź, podczas gdy prawda leży pośrodku i faktycznie Ronaldo i Messi są najlepszymi piłkarzami swojej epoki, ale każdy na swój specyficzny sposób. Zastanawiam się tylko czy gdyby obaj grali w tym samym zespole, czy tworzyliby najgenialniejszy tandem zabójczej skuteczności czy wzajemnie by się eliminowali?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX