La Liga. Deportivo La Coruna - Real Madryt 2:6. 45 minut Tytonia

Real Madryt
3
3
6
Bramki: Andone (35.), Joselu (84.) Kartki: Arribas, Joselu, Colak - żółta Skład: Lux (46. Tytoń) - Juanfran, Arribas, Sidnei, Luisinho - Bergantinos, Guilherme - Gil (57. Joselu), Colak, Kakuta (46. Navarro) - Andone
Real Madryt
Bramki: Morata (1.), Rodriguez (14., 67.), Vazquez (45.), Isco (77.), Casemiro (87.) Kartki: Isco - żółta Skład: Casilla - Danilo, Varane (88. Tejero), Nacho, Marcelo - Kovacić - Vazquez, Rodriguez, Isco (79. Casemiro), Asensio (79. Diaz) - Morata
"Królewscy" wygrali na wyjeździe 6:2 i na cztery kolejki przed końcem sezonu mają tyle samo punktów, co prowadząca w tabeli FC Barcelona. A do tego zaległy mecz do rozegrania!

Do przerwy było 1:3. Golkiper German Lux miał lepsze i gorsze momenty, ale to najpewniej odniesiony uraz sprawił, że między słupkami bramki Deportivo zastąpił go Przemysław Tytoń. I Polak zakończył swoją połowę tak samo - z wynikiem 1:3, i momentami lepszymi oraz gorszymi. Ostatnią bramkę wpuścił karygodnie, między rękawicami.

Obu bramkarzom dopomógł też sędzia, bo w obu połowach unieważnił po jednym golu zdobytym przed madrytczyków, mimo że o spalonych, których w obu sytuacjach się dopatrzył, nie mogło być mowy. Gracze Realu specjalnie się jednak nie złościli i raczej za bardzo się nie przemęczali, bo 16. w tabeli rywal nie sprawił im żadnych problemów.

Pod nieobecność odpoczywającego Cristiano Ronaldo, błysnąć mogli inni. Niezły mecz rozegrał np. James Rodriguez. Genialnymi zagraniami i kiwkami popisywał się też rozgrywający kapitalny sezon Isco. Real pewnie wygrał i na cztery (a dla niego właściwie to pięć) mecze przed końcem rozgrywek znajduje się w całkiem niezłej sytuacji.