Zamieszanie wokół transferu Isco. Wszystko przez szczegół na jednym zdjęciu

Mimo że Isco zaprzeczył już, jakoby miał latem odejść z Realu Madryt do Barcelony, fani obu zespołów doszukują się przesłanek transferu w najmniejszych choćby szczegółach. Zdjęcie, które piłkarz wrzucił na swojego Instagrama, zapoczątkowało lawinę komentarzy na temat przenosin zawodnika na Camp Nou.

Isco nie pełni roli, o jakiej by marzył w Realu, co tylko podsyca transferowe plotki. W ostatnich tygodniach głośno w hiszpańskiej prasie było o zainteresowaniu pomocnikiem ze strony Barcelony. Sam zawodnik doniesienia te zdementował i wyjaśnił, że są one wyssane z palca. Nie uspokoiło to jednak kibiców, zwłaszcza po publikacji zdjęcia, jakie piłkarz zaprezentował na swoim Instagramie.

Na drugim planie widać paczkę czipsów z herbem Barcelony, co fani potraktowali jako sugestię dotyczącą transferu. Piłkarz szybko się zreflektował i zdjęcie usunął. Sam do całego zamieszania podszedł z dystansem. - Nie przechodzę do Barcelony, natręci! Przez zdjęcie chciałem jedynie przekazać, że ich zjemy - napisał na twitterze.

Real z Barceloną zagra już 23 kwietnia. El Clasico może okazać się decydujące w kontekście walki o mistrzostwo Hiszpanii. Po 30. kolejce Real jest liderem z dwoma punktami przewagi nad zajmującą 2. lokatę Barceloną - madrytczycy mają jeden mecz rozegrany mniej od Katalończyków.

Zobacz wideo
Więcej o: