Amp futbol. Neymar spotkał się z Jankiem Urbanem

Ośmioletni Janek Urban, trenujący na co dzień w akademii Amp Futbol Varsovia, spełnił swoje marzenie i przed meczem z Malagą spotkał się z Neymarem - informuje laczynaspilka.pl

Chłopiec jest kibicem Barcy, a jego największym idolem jest Neymar. Tata zabrał go więc do Barcelony na mecz z Malagą. Licząc na cud, pisał na wszystkie klubowe adresy w celu zorganizowania synkowi spotkania z Brazylijczykiem.

Fundacio FC Barcelona odpowiedziała, że Janek dostanie prezent - koszulkę, czapkę i zdjęcie z autografem - ale takie spotkania udaje się zorganizować niezwykle rzadko. Na miejscu okazało się jednak, że fundacja zaprasza Janka do zrobienia sobie oficjalnego zdjęcia z drużyną przed meczem! W ten sposób, chłopcu udało się spotkać z ulubionym graczem

Neymar musiał wiedzieć o marzeniu małego Polaka, bo podbiegł prosto do niego, poklepał po ramieniu i stanął do zdjęcia właśnie tuż za nim.

Janek trenuje na co dzień w akademii Amp Futbol Varsovia. To pierwsza w Polsce szkółka futbolowa dla dzieci dla dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi.

Alternatywne nominacje do nagrody Puskasa [ZOBACZ]

Więcej o: