Primera Division. Marca: Długa przerwa Cristiano Ronaldo. Wróci na początku września

Cristiano Ronaldo wróci do gry dopiero na początku września, po przerwie na mecze reprezentacji - informuje "Marca".

Portugalczyk doznał kontuzji kolana w finale Euro 2016 po zagraniu Dimitriego Payeta i musiał opuścić boisko już po 25 minutach. Jego koledzy spisali się doskonale pod jego nieobecność i wygrali 1-0 po golu Edera w dogrywce.

W ten sposób Ronaldo opuści wszystkie sparingi oraz Superpuchar Europy z Sevillą (9 sierpnia). Primera Division wznawia rozgrywki 21 sierpnia. Gwiazda Realu opuści dwa pierwsze mecze - z Realem Sociedad oraz Celtą Vigo. Nie zagra również w dwóch spotkaniach reprezentacji Portugalii - w sparingu (rywal nieznany) oraz w el. mistrzostw świata ze Szwajcarią (pozostałe drużyny w tej grupie to Węgry, Wyspy Owcze, Łotwa i Andora).

Dlaczego? Real chce mu dać pełny miesiąc na odpoczynek i dojście do siebie po urazie, by wrócił do gry w jak najlepszej formie. To oznacza, że pierwszy ligowy mecz Ronaldo powinien rozegrać 11 września z Osasuną.

Lionel Messi spędza romantyczne chwile z żoną na Ibizie. To dopiero są wakacje! [ZDJĘCIA]