Cristiano Ronaldo wie już, gdzie zagra po Realu?

Dziennik ?Le Parisien? informuje, że Jorde Mendes, agent Cristiano Ronaldo, porozumiał się z PSG w sprawie transferu piłkarza. Jeszcze nie wiadomo, czy Ronaldo odjedzie z Realu Madryt latem.

Ronaldo z PSG łączony jest od dawna. Jesienią zeszłego roku prezes francuskiego klubu Nasser El-Khelaifi twardo negocjował z Mendesem porozumienie w sprawie Ronaldo. Jak podaje "Le Parisien", udało się ponoć teraz. Według francuskiego dziennika agent Ronaldo zawarł ustną umowę, w której zobowiązał się, że następnym pracodawcą piłkarza będzie PSG.

Paryski klub na zatrudnienie Ronaldo do tej pory pozwolić sobie nie mógł z powodu finansowego fair play. Ale jeśli, jak się spekuluje, z klubu odejdzie Zlatan Ibrahimovic, najwyżej opłacany piłkarz PSG, w budżecie będzie miejsce na kontrakt dla Portugalczyka.

Oficjalnie otoczenie Ronaldo żadnych transferowych spekulacji komentować nie chce. Portugalczyk ma jeszcze dwa sezony ważną umowę z Realem Madryt. Z punktu widzenia agenta to jest ostatnia szansa, by zarobić krocie na prowizji z transferu 31-letniego piłkarza. PSG może być jego ostatnim wielkim klubem w Europie.

Nie wiadomo jednak, czy sam Ronaldo w ogóle chce odchodzić z Madryt. Piłkarz jakiś czas temu był mocno sfrustrowany tym, co się działo klubie, ale w ostatnich miesiącach mu przeszło. W Hiszpanii pojawiają się głosy, że chciałby nawet przedłużyć umowę z Realem do 2020 roku.

Kompany, Verratti, Gundogan. Wielkie gwiazdy opuszczą Euro 2016

Zobacz wideo
Więcej o: