Primera Division. Hiszpańska Komisja Przeciw Przemocy zajmie się Krychowiakiem. Za wideo

Hiszpańska Komisja Przeciw Przemocy ma zająć się sprawą Grzegorza Krychowiaka. Wszystko przez wideo jakie Polak nagrał w grudniu.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Przed derbami Sevilli Krychowiak wszedł na trybunę Ramon Sanchez Pizjuan Stadium i zaśpiewał po hiszpańsku pieśń kibiców swojego klubu. "Jesteśmy ultras Sevilli, z tobą na zawsze, bronimy twych barw, dla ciebie umrzemy".

 

Komuś to nagranie bardzo się nie spodobało, bo złożył skargę do komisji. Krychowiak swoją pieśnią miał rzekomo... nawoływać do przemocy. Skarga na Krychowiaka wpłynęła już po tym, jak w piątek ta komisja zarekomendowała hiszpańskiej federacji nałożenie 120 tys. euro kary dla Sevilli. To za brak reakcji, a nawet "wspieranie i promowanie" niesportowych i brutalnych postaw kibiców podczas meczów ligowych. Fani Sevilli mają sprawiać wyjątkowe problemy.

To nie są jedyne złe wiadomości dla Polaka w ostatnim czasie. Krychowiak uszkodził więzadło poboczne piszczelowe w prawym kolanie podczas piątkowego treningu. Oficjalna strona Sevilli mówi o tym, że "opuści kilka najbliższych meczów", co nie jest dobrą oznaką.

Obserwuj @sportpl

Zobacz wideo

To oni w przyszłości będą uwielbiani jak Messi i Ronaldo. Jedenastka najzdolniejszych piłkarzy

źródło: Okazje.info

Czy Krychowiak powinien zostać ukarany?
Więcej o: