Primera Division, Serie A, Ligue 1 z Eleven na wideo w Sport.pl

Sport.pl rozpoczyna współpracę z ELEVEN SPORTS NETWORK. Od tego weekendu w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE można oglądać bramki i najlepsze akcje ze sportowych wydarzeń transmitowanych na antenach stacji ELEVEN i ELEVEN SPORTS, czyli między innymi Primera Division, Serie A i Ligue 1.

Dzięki porozumieniu Agory i ELEVEN SPORTS NETWORK, użytkownicy Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport LIVE uzyskają dostęp do treści wideo: bramek i najlepszych akcji z najważniejszych europejskich lig transmitowanych na antenach stacji ELEVEN i ELEVEN SPORTS. Materiały wideo dostępne będą z oryginalnym, polskim komentarzem przygotowanym przez dziennikarzy ELEVEN SPORTS NETWORK.

- Materiały wideo pochodzące od ELEVEN SPORTS NETWORK to wyjątkowe treści premium, wcześniej trudno dostępne dla polskiego użytkownika. Cieszymy się, że nasi użytkownicy będą mogli obejrzeć gole i najlepsze akcje z najważniejszych rozgrywek piłkarskich w Europie. Będziemy pokazywać bramki i skróty spotkań LaLiga, Serie A TIM, Ligue1, FA Cup, Capital One Cup i wielu innych lig oraz wydarzeń sportowych. Umowa z ELEVEN SPORTS NETWORK to kolejny etap naszego rozwoju treści wideo - mówi Marlena Jezierska, dyrektor marketingu i rozwoju biznesu Sport.pl.

- Bardzo się cieszymy, że podpisaliśmy niniejszą umowę z Agorą, jedną z wiodących firm medialnych w Polsce. Współpraca ze Sport.pl stanowi dla nas wielką strategiczną wartość, ponieważ możemy dotrzeć do wszystkich fanów sportu w Polsce dostarczając im sportowe treści premium, tak jak czynimy to na każdym z rynków, na których jesteśmy dostępni - mówi Danny Menken, dyrektor zarządzający ELEVEN SPORTS NETWORK.

Umowa obejmuje m.in. rozgrywki piłkarskie hiszpańskiej LaLiga, włoskiej Seria A TIM, francuskiej Ligue 1, szkockiej SPFL, belgijskiej Jupiler League, a także rozgrywki pucharowe The Emirates FA Cup i Capital One Cup oraz włoskiej ligi koszykówki Lega Basket i turnieje tenisowe ATP 250.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.